Ustawienia

Slide 1
Slide 1

Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Siemiatyczach uprzejmie informuje, iż z dniem 01.06.2016 roku udostępnia Państwu nową usługę, jaką jest E-FAKTURA.

E-Faktura jest propozycją skierowaną zarówno do dużych firm czy instytucji, jak i do Odbiorców indywidualnych. Można z niej korzystać w każdym miejscu i o każdej porze - wystarczy mieć dostęp do internetu i komputera. Faktura elektroniczna zastąpi tradycyjną fakturę papierową. Przesyłana jest do Odbiorcy usług na wskazany adres e-mail.

E-faktura jest prawnie uznaną formą rozliczenia, a wysłanie drogą elektroniczną w pliku PDF zastępuje przesłanie listem faktury papierowej. Aby korzystać z E-Faktury niezbędne jest posiadanie adresu e-mail oraz bezpłatnego programu do przeglądania plików PDF - np. Adobe Acrobat Reader

Aby przystąpić do e-Faktur należy zapoznać się z „Regulaminem wystawiania i przesyłania faktur w formie elektronicznej" oraz:

 • wypełnić formularz dostępny na naszej stronie internetowej,
 • zgłosić się do Sekretariatu Przedsiębiorstwa

Dodatkowy bonus

Każda osoba, która przystąpi do otrzymywania faktur drogą elektroniczną, jako dodatkowy bonus może otrzymać dodatkową bezpłatną usługę – tzw. usługę informacyjną SMS.

Usługa umożliwi otrzymywanie powiadomień:

 • o awariach i planowanych pracach na sieciach w miejscu zamieszkania Odbiorcy;
 • o wystawieniu faktury VAT za usługi;
 • o zbliżającym się terminie płatności faktury VAT;
 • o zaległych płatnościach;
 • podziękowanie za terminowe regulowanie należności.

Usługa dostępna wyłącznie dla Odbiorców korzystających z E-Faktury

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z powyższych usług

 

Szanowny Kliencie

 1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o., zwany dalej: "Administratorem". Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: ul. Armii Krajowej 26, 17-300 Siemiatycze lub telefonując pod numer: 85 655 25 77. Możesz skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem: 519 305 284
 2. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest wypełnienie obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze polegającego na obowiązku przechowywania przez niego dokumentacji podatkowej – co do zasady – do upływu okresu przedawnienia zobowiązania podatkowego dla której podanie przez Ciebie danych jest niezbędne.
 3. Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie dla celów związanych z realizacją usług, zamówień, umów, sprzedażą, oraz do podjęcia niezbędnych działań przed ich realizacją.
 4. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednakże ich niepodanie spowoduje, że wystawienie faktury będzie niemożliwe.
 5. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. przez okres 5 lat od dnia wystawienia faktury.
 6. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
 7. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania.
 8. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 9. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania *.

 

* Profilowanie oznacza dowolną formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej, w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się.

loga ue
loga ue
loga ue

Partnerzy projektów