O nas - Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Siemiatyczach

Slajd 1
Slajd 1
Slajd 2
Slajd 2
Slajd 3
Slajd 3
Slajd 4
Slajd 4
Slajd 5
Slajd 5
previous arrow
next arrow

O nas

Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o. w Siemiatyczach jest spółką kapitałową prawa handlowego założoną przez Gminę Miasta Siemiatycze w celu prowadzenia działalności gospodarczej. Jednoosobowym udziałowcem Spółki jest Miasto Siemiatycze. Spółka powstała 3 czerwca 1993 roku na podstawie uchwały Rady Miejskiej Nr XIII/80/93 z dnia 12 maja 1993 roku w sprawie powołania jednoosobowej Spółki Gminy.

Spółka realizuje działalność statutową poprzez 4 wyodrębnione organizacyjne zakłady, do których należą:

Do głównych, wynikających ze statutu, działalności Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. w Siemiatyczach należą:

  • uzdatnianie i dostawa wody,
  • oczyszczanie ścieków komunalnych i przemysłowych,
  • produkcja i dystrybucja energii cieplnej,
  • zarządzanie składowiskiem odpadów stałych.

Zadania te wykonywane są rzetelnie, terminowo, zgodnie z wymaganiami klienta i aktualnymi przepisami prawa, z troską o środowisko naturalne i zgodnie z zasadami współżycia społecznego. Misją naszego przedsiębiorstwa jest dostarczenie klientowi usług o najlepszej jakości, przy zapewnieniu możliwie najmniejszego negatywnego ich oddziaływania na środowisko.

Prowadzimy również szeroko rozwiniętą działalność produkcyjno-handlową popartą wieloletnim doświadczeniem. Od ponad 20 lat jesteśmy producentem prefabrykatów betonowych oraz żelbetowych. W swojej ofercie posiadamy także beton towarowy. Wyroby te produkujemy w oparciu o aktualnie obowiązujące normy. (więcej informacji w zakładce „Zakład Produkcyjno-Handlowy").

Poprzez własną Stację Paliw prowadzimy sprzedaż paliw i olejów napędowych LOTOS oraz gazu LPG. Jesteśmy także dystrybutorem gazu propan butan w butlach firmy Gaspol. Oferujemy również sprzedaż innych gazów technicznych. Ponadto jako  zajmujemy się sprzedażą węgla z kopalni KWK Wujek, Staszic i Wesoła. Zapraszamy także do naszego sklepu firmowego o profilu budowlano-instalacyjnym (ul. A. Krajowej 26).

Naszym najważniejszym priorytetem jest satysfakcja klienta z jakości świadczonych usług.
Zadowolenie klienta stanowi filar trwałego powodzenia i rozwoju naszej firmy.

Zapraszamy do współpracy

mgr Mariusz Paweł Pyzowski
PREZES ZARZĄDU

loga ue
loga ue
loga ue

Partnerzy projektów