Donice betonowe - Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Siemiatyczach

Zakład Produkcyjno Handlowy

Donice betonowe


Pliki do pobrania:

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak niepozorne dodatki mogą odmienić przestrzeń...

Donice betonoweProponujemy kolekcję donic w stylu klasycznym wykonaną z betonu architektonicznego klasy C30/37 zbrojonego włóknem szklanym. Ich gładka powierzchnia, na której widoczna jest struktura betonu sprawia, że wyglądają bardzo elegancko i szlachetnie. Dzięki temu wyroby prezentują się doskonale na balkonie, tarasie czy ogrodzie. Ich niepowtarzalny wygląd powoduje, że bez trudu wkomponowują się w otoczenie.

Donice betonowe produkowane są w trzech rozmiarach:

  • 1200x400x500 mm
  • 800x400x500 mm
  • 400x400x500 mm

grubość ścianki 40 mm, grubość dna 60 mm

Czy wiesz, że ...?

Donica zewnętrzna musi być zrobiona z bardzo wytrzymałego materiału. Właśnie z tego powodu do produkcji naszych donic użyliśmy betonu C30137 SF2

Wymiary donic betonowych

ParametryDużaŚredniaMała
Długość 1200 mm 800 mm 400 mm
Szerokość 400 mm 400 mm 400 mm
Wysokość 500 mm 500 mm 500 mm
Waga 170 kg 120 kg 70kg

Donice betonowe

  • Betonowe donice produkowane są na zamówienie klienta
  • Termin realizacji: do 14 dni roboczych
  • Istnieje możliwość transportu lub wysyłki (warunki do uzgodnienia)

Informacje dodatkowe

Donice przed posadzeniem roślin należy odpowiednio przygotować. Pierwszym krokiem jest właściwa izolacja, która zabezpieczy rośliny zarówno przed niskimi jak i wysokimi temperaturami. Do izolacji najlepiej użyć styropianu o grubości do 5 cm lub grubą folię bąbelkową, wykładając dno oraz wszystkie boki. Kolejnym krokiem jest wykonanie odpowiedniego drenażu. Zalecanym materiałem drenującym jest keramzyt lub żwir o grubości warstwy do 10 cm. Zabezpieczenie drenażu powinna stanowić geowłóknina, która chroni go przed wszelkimi zanieczyszczeniami. Tak przygotowaną donicę wypełniamy ziemią i sadzimy rośliny.

Pamiętajmy, aby przed posadzeniem zapoznać się z dokładnymi potrzebami roślin i użyć do tego celu odpowiedniego rodzaju ziemi.

loga ue
loga ue
loga ue

Partnerzy projektów